Provozováno na realitním systému Realman

O NÁS

Společnost NOVÝ DOMOV Complete s.r.o. je mladá dynamická realitní společnost, která jako jedna z mála v České republice nabízí kromě klasických realitních služeb také finanční poradenství, poskytování hypoték, pojišťování movitého i nemovitého majetku, stavební činnost a projektové služby, právní poradenství a právní služby. TO VŠE POD JEDNOU STŘECHOU.

 

Zkušenosti nám ukázaly, že spojení realitní činnosti s nezávislým finančním poradenstvím s možností využití služeb stavební firmy a právního poradenství přináší klientovi při výběru a hlavně při následném pořízení nemovitosti značnou finanční a časovou úsporu.

Zaručujeme individuální profesionální přístup našich pracovníků ke klientům.

 

CO NABÍZÍME :

 

■  Realitní služby :   Kompletní servis při prodeji, nákupu, pronájmu bytů, rodinných domů, pozemků rekreačních staveb a dalších bytových i nebytových nemovitostí

■  Stavební a projektová činnost :   Na stavebním trhu se pohybujeme již od r.2001. Od počátku naší činnosti provádíme pro své zákazníky novostavby i rekonstrukce rodinných domů, bytů a dalších bytových a průmyslových pozemních staveb. Řadíme se mezi menší stavební firmy , a proto díky nižším režijním nákladům a vysoké kvalitě provedených prací jsou naši zákazníci vždy spokojeni. Provádíme zpracování projektové dokumentace pro územní řízení a stavební povolení vč. inženýrské činnosti . 

■  Finanční služby : Zastupujeme Vás při jednání v bankách a pojišťovnách, vyjednáváme pro vás nejvýhodnější podmínky.
Sledujeme finanční trh a dáváme vám doporučení, jak reagovat na jeho vývoj.
Reagujeme na vaše životní změny a komplexně řešíme vaše potřeby ve světě financí.

 

■  Právní služby :   Zajištění komplexního právního servisu v oblasti občanského a obchodního práva prostřednictvím spolupracující advokátní kanceláře.

 

 

2023 © NOVÝ DOMOV Complete s.r.o., všechna práva vyhrazena | CookiesRealitní SW Realman